четвер, 23 квітня 2015 р.

Підкорюємо читацькі вершини

Привіт, друже!
             Нещодавно відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2015", що проходив в Рівненській обласній бібліотеці для дітей.

Презентувати свою улюблену книгу отримали можливість найкращі читачі  Острозького району – Мокляк Карина (с. Бадівка) та Фурдей Андріанна (с. Оженин). 


 За перемогу змагалися аж 27  учасників із різних куточків  області. Наші дівчатка, хоча й не отримали першість, проте,  гідно представили Острожчину.    Діти демонстрували свої читацькі вподобання, творчі роботи, читали вірші та вражали присутніх літературними знаннями та ерудицією. 
Справжньою родзинкою стала зустріч   із  відомим рівненським письменником  М.І.Степанюком.

Тож, читай, любий друже! Адже, книга - крок до успіху. А нашим конкурсантам бажаю не вішати носа, все тільки починається. Попереду ще багато перемог та нових звершень! Ви - НАЙКРАЩІ! 
1 коментар:

  1. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт з паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у своєму житті, про який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

    ВідповістиВидалити