Про бібліотеку


Юний  друже!
           
          Хочеш знати про нашу бібліотеку більше або стати її читачем? Тоді запрошую тебе на екскурсію Острозькою центральної районною бібліотекою…

Острозька бібліотека – головна книгозбірня району.

   Директор
          Кожна оселя має господаря, який опікується її добробутом. Таким господарем в бібліотеці є її директор – Бояр Ольга Володимирівна.


Відділ комплектування та обробки літератури
      Саме тут створюється бібліотечний фонд: купуються найкращі і найцікавіші книги,  передплачуються різноманітні журнали та газети.
      І всі ці багатства відображаються в каталогах.  Каталог – це перелік всіх книг, які є в бібліотеці. Вони бувають різні: алфавітні, систематичні, а тепер ще й електронні. За їхньою допомогою ти можеш  дізнатися, чи є в бібліотеці  улюблена книжка, а також, які нові книги є на абонементі та в читальній залі.

Довідково-бібліографічний

      А цей відділ  нагадує справжнісіньке детективне агентство.
      Та розшукують тут не злочинців, а інформацію. Тут  ти можеш  отримати відповіді на будь - яке запитання. І все це - за допомогою незвичайних помічників: каталогів і картотек.

          Методичний  відділ
     У цьому відділі знають про всі справи у нашій бібліотеці та інших  бібліотеках району.
      Працівники цього відділу, так би мовити, заглядають у майбутнє бібліотек і, якщо треба, допомагають їм дружньою порадою щодо їх буденних справ. Адже саме ці поради можуть істотно вплинути на хід роботи.
     Та це ще не все. Крім цього, тут знають, як організувати і провести різні цікаві заходи як для читачів, так і для бібліотекарів.

Інтернет-центр
      Саме цей відділ пропонує тобі  чудову можливість швидко отримати необхідну інформацію.
      А ще – навчитись спілкуватись з комп’ютером на «ти», вільно скористатись доступом до інформаційних ресурсів Інтернет!!!

Відділ обслуговування     
 
          Саме сюди ти приходиш,  коли записуєшся  до бібліотеки. Тут можна взяти почитати книгу, журнал або газету. Для цього існує  Абонемент і Читальна зала.


Абонемент
          Це та кімната, де ти можеш взяти книгу  додому. А якщо трапиться так, що ти будеш у захваті від якоїсь цікавої книги і  захочеш поділитися своїми враженнями з бібліотекарем або з іншими читачами, напиши відгук про неї. 

Читальна зала                                  
          З самої назви зрозуміло, що тут читають книжки, які не видають додому – найцінніші або ті, що є тільки в єдиному екземплярі.  
          А ще у цьому відділі   діє  літературно-мистецька вітальня «У світі прекрасного», на засіданнях якої ти можеш познайомитись   із творчими людьми Острожчини: Олександром Закусіловим, Степаном Назаруком, Вадимом Олійником, Олесем Ундіром, Володимиром Кучеруком  та іншими.
          А ти любиш малювати? Маєш власні картини? Тоді приходь: ми організуємо виставку твоїх робіт і вони неодмінно  підкорять серця мешканців та гостей нашого міста. 


Кіномайданчик «Планета кіно»
             Немає кінотеатру?! Завітай до нашої книгозбірні! Найкращі художні та мультиплікаційні фільми, улюблені герої, ігри та  вікторини чекають  на тебе  у неймовірній подорожі  разом із Кіношкою, який знає все про світ кіно.
 А ще - цікаві заходи, творчі конкурси, феєричні фестивалі, незабутні враження, позитивні емоції та безліч приємних сюрпризів чекає на тебе!

 


      Ну що,  сподобалося тобі  у нашій книгозбірні? Тож, ласкаво прошу!


Немає коментарів:

Дописати коментар